TOP 5 plzeňských akcí na měsíc únor

Druhý měsíc už zaklepal na dveře a my jsme pro vás vybrali pět plzeňských akcí, které si v únoru rozhodně nemůžete nechat ujít!

Ateliér Jiřího Trnky

  1. 1. – 10. 5.

Galerie města Plzně

 Sice běží už od zahájení a potrvá až do 10. května, tudíž zdánlivě není kam spěchat. Na druhou stranu tři měsíce uběhnout jakoby nic a nechat si ujít tuhle unikátní multimediální výstavu by byla vážně škoda. Věřte nám, my tam byli a víme, o čem mluvíme. Ostatně recenze se dočkáte již brzy.

Meeting Literature

  1. 2.

Galerie Evropského domu

O co se jedná? O autorské čtení Joke Van Leeuwen. Joke Van Leeuwen je nizozemská autorka, ilustrátorka a kabaretní umělkyně. A právě s touto výjimečnou dámou máte jedinečnou možnost se již příští týden setkat. Na akci je nutné se rezervovat, tak nečekejte a rezervujte na martina.simankova@johancentrum.cz.

Další akce zmíněného projektu na sebe nenechá dlouho čekat. O pouhých 9 dní později se bude v Galerii Evropského domu pořádat Večer současné norské literatury. Přednáška, promítání i zábava zaručeny.

Jednotka intenzivní lásky

  1. 2.

Nové divadlo Malá scéna

Nezáleží na tom, jestli sv. Valentýna milujete nebo jím opovrhujete. Procházkova činohra vás nenechá klidnými tak jako tak. Slibuje humor, hravost a to nejdůležitějí – odkrývání tajemství.

PechaKucha night

  1. 2.

DEPO2015

Další z pravidelných večerních prezentací napříč tvůrčími obory je zase tady! Pokud jste zatím ještě neměli šanci se zúčastnit. Teď je pravá chvíle to napravit!

Festival světla

  1. 2. – 21. 2.

prostor mezi DEPO2015 a Plzeňským razdrojem podél řeky Radbuzy

Znáte pražský Signal festival a štve vás, že jste na něj neměli čas zajet? Už nemusí. Plzeň 2015 se spojila s lidmi se Signal festivalu a připravili si pro vás jedinečnou světelnou show. Večerní Plzeň rozjasní různé světelné instalace, videomapping a těšit se můžete i na ineraktivní aplikace.

Spolu s tím je na stejné dny naplánovaná akce Lampiony nad plovárnou, která slavnostně festival zahájí a připomene začátek Čínského nového roku. Tak si připravte lampiony a hurá do ulic.

One thought on “TOP 5 plzeňských akcí na měsíc únor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *