Plzeňské rodinné fotoalbum

Ve čtvrtek 16. 4. 2015 proběhla v DEPU2015 první výstava dlouho očekávaného projektu s názvem Plzeňské rodinné fotoalbum. Zatím se nasbíralo přes 2 000 fotografií, které se každých 14 dní budou obměňovat. Na zahájení dorazily i významné osobnosti spojené s tímto projektem jako např. Martin Baxa, Jiří Suchánek, Kristýna Jirátová a další. Dokonce se přišel podívat i Jiří Pospíšil.

Na výstavě byla kromě mladší generace především ta starší. Při výstavě měli lidé staršího věku možnost zavzpomínat na své mládí, prožité v Plzni. Vzpomínali na dětství, školu, ale i na místa, která zde v Plzni dříve navštěvovala a někteří z nich stále navštěvují. Mnohým se také vybavily jejich zážitky, ať už veselé anebo smutné. Avšak ani mladá generace se během výstavy nenudila, neboť kromě starých fotografií se zde objevily i ty nynější, a tak viděli, jak se naše město za ta léta změnilo. K vidění byly fotky z osvobození, z bourání kulturního domu, ale také jste mohli vidět svatební fotografie manželů nebo jejich výlety s rodinou.

Výstavu Vám můžeme zcela doporučit, tak neváhejte a běžte se tam podívat! Pokud doma najdete nějaké zajímavé fotky a budete se s nimi chtít podělit, své fotky můžete zasílat do konce června na e-mailovou adresu www.fotoalbum.skrytemesto.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *